Pagrindinis mūsų siekis – sukurti namų jaukumą savo svečiams. Sodyboje tikrai praleisite gerą laiką, turėsite ramų ir kokybišką poilsį su šeima, jaukiai paminėsite savo mažas, bet jaukias šventes su artimiausiais žmonėmis.

Naujai statytas namelis yra jaukus ir patogus. Svetainės zona su Smart TV (su Go3), patogia sofa, valgomuoju stalu 12-14 asm. Virtuvės kampelis su visais reikalingiausiais įrankiais, indais, indaplove, šaldytuvu, orkaite (su mikrobangų f.), kavos aparatų su Dolce Gusto kapsulėmis, kava, arbata, cukrumi ir net prieskoniais.

Namelyje gali nakvoti 10 asmenų. Čia rasite du privačius miegamuosius su dvejomis bei keturiomis lovomis. Dvi sofos-lovos šiek tiek atviresnėje antro aukšto erdvėje. Taip pat rasite komodas, kur galėsite pasidėti savo daiktus. Patalyne bei rankšluosčiais taip pat rūpintis nereiks.

Šaltuoju metu laiku namelis šildomas oras-oras šilumos siurbliu. Esanti krosnelė taip pat suteiks dar daugiau šilumos ir jaukumo pageidaujantiems.

Didžiulėje terasoje, apsaugotoje tentais nuo lietaus ir vėjo, galėsite leisti laiką net ir darganotu oru. Terasoje rasite erdvų valgomąjį stalą, bei jaukią erdvę su minkštais lauko baldais. Čia pat ir kubilas (už papildomą kainą) su masažine vandens-oro sistema.

Kepsninė. Ketaus puodas, grotelės, iešmai. Šiuos įrankius taip rasite pas mus.

Šiltuoju metų laiku, atviroje lauko erdvėje mes esame pasiruošę ir didesnius susibūrimus (be nakvynės). Visada džiaugiamės priimant vaikų gimtadienius, baby shower’ius, vaikų mokslo metų pabaigos šventes, krikštynas arba tiesiog trumpus susibėgimus su draugais.

Dideliame 1,5 ha sklype tikrai rasite daug erdvės ir laisvės žaisti. Jums tikrai patiks atsigaivinti tvenkinyje karštą vasaros dieną.

Vaikai apsidžiaugs radę smėlio dėžę, lauko virtuvėlę, žaidimų namelį, piešimo lentą, supynes, kamuolio spardynę, futbolo vartus.

Jūsų smagiam laiko praleidimui mes galime pasiūlyti daug neįpareigojančių lauko žaidimų: vaikų ir suaugusiųjų labai mėgstamas kukūruzų futbolas, kaladėlių bokštas (Jenga XL), kryžiukai-nuliukai, didelis domino, virvė traukimui ar grupiniam šokinėjimui, smiginis ir kt.

Pripučiamas batutas (čiuožyklos aukštis 3,8m.) už papildomą mokestį.